Events 4/1/2024 - 4/30/2024

  • 1/4
    Monday
  • 2/4
    Tuesday
  • 3/4
    Wednesday
    Přednáška
    10:00 - 11:30 Současné problémy EU - Doc. J. Dušek SIC školy - třídy VČ3 a VČ4
    Přednáška
    10:00 Umělá inteligence - 2 skupiny učitelů
  • 4/4
    Thursday
    Sanitární den cukrárna Beseda + cukrárna škola
    Odborná exkurze
    Planá n. L.
    Odborná exkurze
    Stavovské divadlo - Bakchantky Třídy IS1(část), IS3 a IS4
    Odborná exkurze
    Praha - Vojenský historický ústav
  • 5/4
    Friday
    Výuka SLU Opava
  • 6/4
    Saturday
    Výuka SLU Opava
  • 7/4
    Sunday
  • 8/4
    Monday
  • 9/4
    Tuesday
    MZ - písemná práce ČJL
  • 10/4
    Wednesday
    Zkoušky z ČJ pro cizince
    Cateringová akce, Kongresové centrum Praha
    účastní se třída KČ2 a vybraní žáci KČ1. Pedagogický dozor: Bc. Martina Friedlová
  • 11/4
    Thursday
    Odborná exkurze
    Planá n. L.
    Cateringová akce, Kongresové centrum Praha
    účastní se část třídy HT1, vybraní žáci HT3 a HT2. Pedagogický dozor: Bc. Martina Friedlová
    Přijímací zkouška z ČJ formou rozhovoru
    10:00 velká sborovna komise: M. Mikolášek, J. Příběnská, L. Michálková
  • 12/4
    Friday
    Sportovní den
    sportovní aktivity na vybraných sportovištích v Táboře - zajistí PK TV - zodpovídá E. Vaňková
    Jednotná přijímací zkouška
    1. řádný termín
    Kulturní akce
    08:30 Cestopisný pořad Pohodáři - JČU Tábor AE1B, KČ1, CŘ1, CK3, IS1, IS4
  • 13/4
    Saturday
  • 14/4
    Sunday
  • 15/4
    Monday
    Sportovní den
    sportovní aktivity na vybraných sportovištích v Táboře - zajistí PK TV - zodpovídá E. Vaňková
    Jednotná přijímací zkouška
    2. řádný termín
  • 16/4
    Tuesday
    Pedagogická rada
    velká sborovna 13:00
    Zahraniční exkurze
    Berlín, Drážďany vybraní žáci - O. Shonová (akci organizuje SŠ Spoje Tábor)
  • 17/4
    Wednesday
    Zahraniční exkurze
    Berlín, Drážďany vybraní žáci - O. Shonová (akci organizuje SŠ Spoje Tábor)
  • 18/4
    Thursday
    Zahraniční exkurze
    Berlín, Drážďany vybraní žáci - O. Shonová (akci organizuje SŠ Spoje Tábor)
    Exkurze Mars čokoládovna, prohlídka zámku Konopiště
    žáci třídy CŘ1 a CK1
    Odborná exkurze
    07:50 - 11:30 Tábor
    Maturitní zkouška
    08:00 - 10:00 písemná práce z CJ
    odborná exkurze Štičí líheň ESOX v Táboře
    08:00 - 12:00 zúčastní se žáci oboru Řezník ze třídy CŘ2, dozor Pícha, Kučerová.
  • 19/4
    Friday
    Odborná exkurze
    07:50 - 11:30 Tábor
  • 20/4
    Saturday
  • 21/4
    Sunday
  • 22/4
    Monday
    Souvislá praxe
  • 23/4
    Tuesday
    Praktická MZ - HT4
    Souvislá praxe
  • 24/4
    Wednesday
    Praktická MZ - VČ4
    Souvislá praxe
  • 25/4
    Thursday
    Praktická MZ - PO2
    Souvislá praxe
    Přednáška
    08:45 - 10:35 SIC školy
  • 26/4
    Friday
    Uzavření klasifikace
    třídy HT4, VČ4, IS4, PO2
    Souvislá praxe
    Cvičná PP závěrečných zkoušek
    08:00 - 12:00 zodpovídá J. Vosátka
  • 27/4
    Saturday
  • 28/4
    Sunday
  • 29/4
    Monday
    Souvislá praxe
  • 30/4
    Tuesday
    Poslední zvonění
    HT4, VČ4, IS4, PO2
    Souvislá praxe
    Odborná exkurze do závodu VODŇANSÁ DRŮBEŽ,a.s. ve Vodňanech
    07:30 - 14:00 žáci oboru Řezník ze třídy CŘ1 a CŘ2+ učitel OV P. Pícha, E. Kučerová, zodpovídá Kučerová

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"