Plán akcí 9/1/2020 - 9/30/2020

  • 1/9
    Tuesday
    Souvislá praxe
    Zahájení vyučování
    Zahájení vyučování ve školním roce 2020/2021
    Státní maturita
    12:00 Spádová škola Didaktický test z matematiky, PP z AJ, NJ, RJ
  • 2/9
    Wednesday
    Adaptační kurz
    Třídy HT1, VČ1, IS1 rekreační středisko Stavorek - Bečice
    Souvislá praxe
    Státní maturita
    08:30 Didaktický test z ČJL
    Státní maturita
    12:30 Didaktický test z AJ, NJ
  • 3/9
    Thursday
    Adaptační kurz
    Třídy HT1, VČ1, IS1 rekreační středisko Stavorek - Bečice
    Souvislá praxe
    Státní maturita
    08:30 Písemná práce z ČJL
  • 4/9
    Friday
    Souvislá praxe
    Závěrečné zkoušky
    08:00 - 17:10 písemná ZZ - učebna č.246 - všechny 3 leté obory
    Praktická maturitní zkouška
    08:00 učebna č.148 - všechny obory
  • 5/9
    Saturday
  • 6/9
    Sunday
  • 7/9
    Monday
    Souvislá praxe
    Porada vedení
    10:00 - 12:00 Porada vedení (ředitelna)
  • 8/9
    Tuesday
    Souvislá praxe
  • 9/9
    Wednesday
    Souvislá praxe
    Světluška
    07:50 - 13:15 Veřejná sbírka Světluška Odpovídá: PhDr. Vránek
    Maturitní zkouška
    08:00 opravný termín - školní část - třídy HT4, IS4, VČ4, PO2 - dle rozpisu
  • 10/9
    Thursday
    Souvislá praxe
    Maturitní zkouška
    08:00 opravný termín - školní část - třídy HT4, IS4, VČ4, PO2 - dle rozpisu
  • 11/9
    Friday
    Souvislá praxe
  • 12/9
    Saturday
  • 13/9
    Sunday
  • 14/9
    Monday
  • 15/9
    Tuesday
  • 16/9
    Wednesday
    Ústní část ZZ
    08:00 třídy AEI3, KČ3, CU3 - dle rozpisu
    Zápis do jazykových kurzů
    15:00 - 17:00 Zápis zájemců do kurzů cizích jazyků (velká sborovna)
  • 17/9
    Thursday
  • 18/9
    Friday
  • 19/9
    Saturday
    Muzeum pivovarnictví
    10:00 - 18:00 Táborský festival - Putování po táborských sklepech Účast: vybraní žáci Odpovídá: Mgr. Němečková
  • 20/9
    Sunday
  • 21/9
    Monday
    Porada vedení
    10:00 - 12:00 Porada vedení (ředitelna)
  • 22/9
    Tuesday
  • 23/9
    Wednesday
  • 24/9
    Thursday
  • 25/9
    Friday
  • 26/9
    Saturday
    Raut
    Svatební cataring - Mělník Účast: vybraní žáci Zajišťuje: Mgr. Němečková
  • 27/9
    Sunday
  • 28/9
    Monday
  • 29/9
    Tuesday
    Sanitární den
    Sanitární den - školní jídelna Bydlinského Účast: zaměstnanci Zajišťuje: p. Křížová
    Raut
    Příprava občerstvení pro ZVDP České Budějovice Účast: vybraní žáci Zajišťuje: Kučerová Eva
  • 30/9
    Wednesday
    Sanitární den
    Sanitární den - školní jídelna Bydlinského Účast: zaměstnanci Zajišťuje: p. Křížová
    Zkoušky z češtiny pro cizince
    13:00 - 18:00 Zkoušky z češtiny pro cizince (přihlášení kandidáti) velká sborovna

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"