Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 23. 9.

Třída KČ1 - celý týden teoretické vyučování, zvláštní rozvrh, celý týden kmenově v učebně č.023 - zajistí D. Jandová ( třída CK3 - mimořádně v č.025 - zajistí Šťastný)
K. Mikšíková - RD, M.Šťastný - PK COP SÚ
P. Musil - předseda ZZ na SPŠ
H. Borůvková - Slavnosti piva ČB

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Borůvková Hana - DVŘ - .. .. - .. .. .. ..
Mikšíková Foitová Klára .. .. .. NOV .. - ..
Musil Petr .. - .. ..
Šťastný Marcel - - - - .. >> .. .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Baldová Radka
2 změna SUR CK3 (CUK) 025
Boháčová Hana
1 odpadá Odv KČ1 (OV1) zrušeno
2 odpadá Odv KČ1 (OV1) zrušeno
3 odpadá Odv KČ1 (OV1) zrušeno
4 odpadá Odv KČ1 (OV1) zrušeno
5 odpadá Odv KČ1 (OV1) zrušeno
6 odpadá Odv KČ1 (OV1) zrušeno
Cimpová Dagmar
3 změna Aj CK3 (KČ) 115
Dvořáček Tomáš
2 spojeno (BRŮ Absc) Tech CK1 (CU) 111
2 změna Tech CK1 (KČ) 111
Frejlachová Jana
6 přesun >> Eko PO2 na 22.9. 4. hod
Kosobudová Naďa
2 změna TOS HT1 (TOS1) 039
Honsová Helena
6 přesun >> Zpv EP1 na 22.9. 3. hod
7 přesun >> Zpv IS1 na 21.9. 6. hod
Chmelíková Gabriela
7 přesun >> Aj AUI2 na 22.9. 6. hod
Janda František
8 přesun >> Tv KČ3 na 24.9. 3. hod
Jandová Dana
3 přesun >> Cjl KČ3 na 5. hod
4 přesun << Cjl KČ3 020 z 24.9. 3. hod
5 přesun << Cjl KČ3 020 z 3. hod
Kofroňová Monika
1 odpadá Odv KČ1 (OV2) zrušeno
2 odpadá Odv KČ1 (OV2) zrušeno
3 odpadá Odv KČ1 (OV2) zrušeno
4 odpadá Odv KČ1 (OV2) zrušeno
5 odpadá Odv KČ1 (OV2) zrušeno
6 odpadá Odv KČ1 (OV2) zrušeno
Kofroňová Soňa
5 přesun << Nj HT1 153 z 24.9. 6. hod
Krupičková Štěpánka
3 navíc STO KČ1 023 přesun
Kubovský Jan
4 navíc Ikt KČ1 (IKT1) 047 do úvazku
Kubů Jitka
1 navíc Aj KČ1 144 přesun
Musil Petr
4 navíc Ikt KČ1 (IKT2) 113 do úvazku
Musilová Marta
6 přesun >> STO KČ3 na 20.9. 1. hod
Nováková Irena
3 přesun << Uce PO1 265 z 24.9. 5. hod
5 supl. (FOI RD) Uce ISE4 (EP1) 140 za odpadlou
Novotná Ivana
2 navíc Eko KČ1 023 do úvazku
6 přesun << Eko KČ3 020 z 20.9. 7. hod
7 přesun << Hov CK3 (KČ) 025 z 8. hod
8 přesun >> Hov CK3 (KČ) na 7. hod
9 odpadá Eko CK3 (KČ) zrušeno
Příběnská Jitka
6 přesun >> Cjl CK1 na 21.9. 4. hod
Stachová Daniela
8 odpadá Ikt CK1 (CU) zrušeno
9 odpadá Ikt CK1 (CU) zrušeno
Vaníčková Michaela
1 odpadá Odv KČ1 (OV3) zrušeno
2 odpadá Odv KČ1 (OV3) zrušeno
3 odpadá Odv KČ1 (OV3) zrušeno
4 odpadá Odv KČ1 (OV3) zrušeno
5 odpadá Odv KČ1 (OV3) zrušeno
6 odpadá Odv KČ1 (OV3) zrušeno
Vosátka Jiří
6 odpadá Ikt CK3 (KČ) zrušeno
Vránek Jiří
2 přesun << ZPS VČ2 109 z 8. hod
3 přesun << Obn KČ3 020 z 24.9. 5. hod
8 přesun >> ZPS VČ2 na 2. hod
Žaludová Eva
4 přesun << SK VČ2 109 z 6. hod
6 přesun >> SK VČ2 na 4. hod
Změny v rozvrzích tříd
AUE1
7 Tv odpadá (ŠŤA)
AUI2
7 Aj přesun >> na 22.9. 6. hod
CK1
2 Tech CU 111 spojí DVŘ (BRŮ)
2 Tech 111 změna DVŘ
6 Cjl přesun >> na 21.9. 4. hod
8 Ikt odpadá (MUS)
8 Ikt CU odpadá (STA)
9 Ikt odpadá (MUS)
9 Ikt CU odpadá (STA)
CK3
2 SUR CUK 025 změna BAR
3 Aj 115 změna CIM
6 Ikt odpadá (VOS)
6 Ikt CUK odpadá (MUS)
7 Hov 025 přesun << NOI z 8. hod
8 Hov přesun >> na 23.9. 7. hod
9 Eko odpadá (NOI)
EP1
6 Zpv přesun >> na 22.9. 3. hod
HT1
2 TOS TOS1 039 změna KOS
5 Nj 153 přesun << KOF z 24.9. 6. hod
5 Tv odpadá (ŠŤA)
7 TPP TPP2 odpadá (BRŮ)
8 TPP TPP2 odpadá (BRŮ)
9 TPP TPP2 odpadá (BRŮ)
10 TPP TPP2 odpadá (BRŮ)
KČ3
3 Obn 020 přesun << VRÁ z 24.9. 5. hod
3 Cjl přesun >> na 23.9. 5. hod
4 Cjl 020 přesun << JAD z 24.9. 3. hod
4 Tech odpadá (BRŮ)
5 Cjl 020 přesun << JAD z 3. hod
5 Tech odpadá (BRŮ)
6 Eko 020 přesun << NOI z 20.9. 7. hod
6 STO přesun >> na 20.9. 1. hod
8 Tv přesun >> na 24.9. 3. hod
PO1
3 Uce 265 přesun << NOV z 24.9. 5. hod
3 PRÁ odpadá (FOI)
ISE4
5 Uce EP1 140 supluje NOV (FOI)
6 PRÁ EP1 odpadá (FOI)
KČ1
1 Aj 144 navíc JKU
1 Odv OV1 odpadá (BOH)
1 Odv OV2 odpadá (KOM)
1 Odv OV3 odpadá (VAČ)
2 Eko 023 navíc NOI
2 Odv OV1 odpadá (BOH)
2 Odv OV2 odpadá (KOM)
2 Odv OV3 odpadá (VAČ)
3 STO 023 navíc KRU
3 Odv OV1 odpadá (BOH)
3 Odv OV2 odpadá (KOM)
3 Odv OV3 odpadá (VAČ)
4 Ikt IKT2 113 navíc MUS
4 Ikt IKT1 047 navíc KUJ
4 Odv OV1 odpadá (BOH)
4 Odv OV2 odpadá (KOM)
4 Odv OV3 odpadá (VAČ)
5 Odv OV1 odpadá (BOH)
5 Odv OV2 odpadá (KOM)
5 Odv OV3 odpadá (VAČ)
6 Odv OV1 odpadá (BOH)
6 Odv OV2 odpadá (KOM)
6 Odv OV3 odpadá (VAČ)
VČ4
8 Tv odpadá (ŠŤA)
9 Tv odpadá (ŠŤA)
VČ2
2 ZPS 109 přesun << VRÁ z 8. hod
2 VS odpadá (FOI)
4 SK 109 přesun << ŽA z 6. hod
4 PRÁ odpadá (FOI)
6 SK přesun >> na 23.9. 4. hod
8 ZPS přesun >> na 23.9. 2. hod
AU3
6 Tv přesun >> na 20.9. 4. hod
HT2
8 Obn odpadá (FOI)
IS1
7 Zpv přesun >> na 21.9. 6. hod
PO2
6 Eko přesun >> na 22.9. 4. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou