Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
D. Kameníčková - nemoc, P. Musil - SD
Třída EP1 - souvislá praxe
Semináře s odborníkem z praxe:
1. - 2.h. - VČ2 - O. Shonová, VČ3 - O.Benešová; EP2 -3.h.-Vosolová, 4.h. - Vaněkl, EP3 - R. Vosolová; 5. - 6.h. - IS3 - E. Žaludová, PO1 - K. Mikšíková
Třída AUE3 - SIC - beseda ÚP Tábor - 1. - 2.h. - I. Jiránková
Třída HT3 + výběr z CŘ3 - I. Novotná, P. Basíková - exkurze Praha
Třída CK1 - J. Vránek - 2. - 3.h. - beseda
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
CK1 |
|
|
KUL |
KUL |
|
|
|
|
|
|
|
EP1 |
|
PRX |
PRX |
PRX |
PRX |
PRX |
PRX |
PRX |
PRX |
PRX |
|
PO1 |
|
|
|
|
|
ŠKAK |
ŠKAK |
|
|
|
|
AUE3 |
|
KUL |
KUL |
|
|
|
|
|
|
|
|
CK2 |
|
|
EX |
EX |
|
|
|
|
|
|
|
EP2 |
|
|
|
ŠKAK |
ŠKAK |
|
|
|
|
|
|
EP3 |
|
|
|
ŠKAK |
ŠKAK |
|
|
|
|
|
|
HT3 |
|
EX |
EX |
EX |
EX |
EX |
EX |
EX |
EX |
|
|
IS3 |
|
|
|
|
|
ŠKAK |
ŠKAK |
|
|
|
|
VČ2 |
|
ŠKAK |
ŠKAK |
|
|
|
|
|
|
|
|
VČ3 |
|
ŠKAK |
ŠKAK |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Basíková Petra |
|
.. |
- |
.. |
JKU |
.. |
- |
.. |
- |
|
|
Benešová Olga |
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrdinková Markéta |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
Jiránková Ivana |
|
.. |
HOT |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kameníčková Daniela |
|
.. |
- |
VAJ |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
- |
|
Kosobudová Naďa |
|
|
.. |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Mikšíková Foitová Klára |
|
|
|
|
|
.. |
>> |
|
|
|
|
Musil Petr |
|
- |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
.. |
.. |
|
Novotná Ivana |
|
LEN |
- |
.. |
- |
>> |
- |
.. |
.. |
- |
|
Shonová Olga |
|
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vaněk Jiří |
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
Vosolová Renata |
|
|
|
- |
- |
|
|
|
|
|
|
Vránek Jiří |
|
|
.. |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Žaludová Eva |
|
|
|
|
|
>> |
- |
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Baldová Radka |
3 |
navíc
|
Tech |
CŘ3 |
023 |
do úvazku |
5 |
navíc
|
Tech |
CŘ3 |
023 |
do úvazku |
5 |
odpadá |
Tech |
CŘ3 (ŘE) |
|
zrušeno |
|
Borkovcová Hana |
2 |
odpadá |
Tv |
VČ2 (TV1) |
|
|
6 |
odpadá |
Tv |
IS3 |
|
|
|
Brabcová Krešáková Pavla |
4 |
přesun >> |
Tv |
IN1 |
|
na 20.3. 2. hod |
5 |
přesun <<
|
Aj |
VČ3 (AJ1) |
146 |
z 6. hod |
6 |
přesun >> |
Aj |
VČ3 (AJ1) |
|
na 5. hod |
|
Cimpová Dagmar |
5 |
přesun <<
|
Aj |
VČ3 (AJ2) |
115 |
z 6. hod |
6 |
přesun >> |
Aj |
VČ3 (AJ2) |
|
na 5. hod |
|
Čanda Jan |
1 |
přesun <<
|
Vy |
IN1 |
265 |
z 8. hod |
4 |
přesun <<
|
Vy |
IN1 |
265 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
Vy |
IN1 |
|
na 4. hod |
8 |
přesun >> |
Vy |
IN1 |
|
na 1. hod |
|
Dvořáček Tomáš |
3 |
odpadá |
Eko |
CK1 (KČ1) |
|
|
8 |
odpadá |
CR |
HT3 |
|
|
|
Frejlachová Jana |
|
Hotový Martin |
2 |
změna
|
SAU |
AE1A (AE) |
251 |
|
2 |
spojeno
(JIR Absc)
|
SAU |
AE1A (AU) |
251 |
|
|
Hrdinková Markéta |
|
Hrubeš Jan |
1 |
odpadá |
Mat |
AUE3 |
|
|
4 |
odpadá |
Mat |
HT3 |
|
|
|
Janda František |
|
Jiránková Ivana |
3 |
navíc
|
ODg |
AUE3 |
238 |
přesun |
4 |
navíc
|
Mt |
AE1A |
251 |
přesun |
6 |
odpadá |
ODg |
AUE3 (AU) |
|
zrušeno |
8 |
odpadá |
Mt |
AE1A (AE) |
|
zrušeno |
|
Kofroňová Soňa |
|
Krupičková Štěpánka |
5 |
přesun <<
|
STO |
KČ3 |
025 |
z 21.3. 4. hod |
|
Kubů Jitka |
4 |
spojeno
(BAS EX)
|
Aj |
HT1 (AJ1) |
149 |
|
4 |
změna
|
Aj |
HT1 (AJ2) |
149 |
|
6 |
odpadá |
Aj |
PO1 (AJ1) |
|
|
|
Kvasnicová Julie |
|
Lenghardtová Blanka |
1 |
spojeno
(NOI EX)
|
CUV |
CK2 (KČ) |
020 |
|
|
Michálková Lenka |
1 |
odpadá |
Cjl |
VČ2 |
|
|
2 |
odpadá |
Cjl |
HT3 |
|
|
8 |
přesun >> |
Dej |
IS3 |
|
na 20.3. 3. hod |
|
Michalovič Lenka |
|
Mikolášek Milan |
2 |
odpadá |
Cjl |
AUE3 |
|
|
4 |
odpadá |
Cjl |
AE1A |
|
zrušeno |
|
Mikšíková Foitová Klára |
4 |
přesun >> |
VS |
VČ4 |
|
na 14.3. 2. hod |
|
Nováková Irena |
5 |
odpadá |
PEK |
EP1 (PEK1) |
|
|
6 |
odpadá |
PEK |
EP1 (PEK1) |
|
|
|
Pistulková Veronika |
5 |
odpadá |
PEK |
EP1 (PEK2) |
|
|
6 |
odpadá |
PEK |
EP1 (PEK2) |
|
|
|
Příběnská Jitka |
4 |
přesun <<
|
Cjl |
VČ4 |
109 |
z 14.3. 1. hod |
6 |
přesun <<
|
Cjl |
VČ3 |
115 |
z 15.3. 5. hod |
|
Roztočilová Eva |
3 |
odpadá |
SZ |
CK1 (CU1) |
|
|
5 |
navíc
|
Tech |
CŘ3 |
023 |
do úvazku |
5 |
odpadá |
Tech |
CŘ3 (CU) |
|
zrušeno |
6 |
odpadá |
ODB |
CŘ3 (ŘE) |
|
zrušeno |
7 |
odpadá |
ODB |
CŘ3 (ŘE) |
|
zrušeno |
|
Shonová Olga |
|
Šťastný Marcel |
3 |
odpadá |
Tv |
HT3 |
|
|
7 |
odpadá |
Tv |
EP1 |
|
|
|
Vaněk Jiří |
3 |
supl.
(KAM NEM)
|
Mat |
AE1A |
251 |
za odpadlou |
3 |
odpadá |
Ikt |
EP2 (IKT2) |
|
|
|
Vaňková Eva |
3 |
navíc
|
Aj |
CK2 (CU) |
008 |
do úvazku |
3 |
odpadá |
Aj |
CK2 |
|
zrušeno |
6 |
odpadá |
Aj |
PO1 (AJ2) |
|
|
|
Vosátka Jiří |
5 |
odpadá |
Ikt |
HT3 (IKT1) |
|
|
6 |
odpadá |
Ikt |
HT3 (IKT2) |
|
|
7 |
odpadá |
Ikt |
CŘ3 (CU) |
|
zrušeno |
8 |
odpadá |
Ikt |
CŘ3 (CU) |
|
zrušeno |
|
Vosolová Renata |
|
Vránek Jiří |
6 |
přesun <<
|
Cjl |
CK2 |
020 |
z 20.3. 8. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
AE1A |
2 |
SAU |
AE |
251 |
změna |
HOT |
|
2 |
SAU |
AU |
251 |
spojí |
HOT |
(JIR) |
3 |
Mat |
|
251 |
supluje |
VAJ |
(KAM) |
4 |
Mt |
|
251 |
navíc |
JIR |
|
4 |
Cjl |
|
|
odpadá |
|
(MIK) |
8 |
Mt |
AE |
|
odpadá |
|
(JIR) |
|
IN1 |
1 |
Vy |
|
265 |
přesun << |
ČAN |
z 8. hod |
1 |
Ikt |
IN1 |
|
odpadá |
|
(JIR) |
1 |
Ikt |
IN2 |
|
odpadá |
|
(KAM) |
4 |
Vy |
|
265 |
přesun << |
ČAN |
z 7. hod |
4 |
Tv |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 2. hod |
7 |
Vy |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
8 |
Vy |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
|
CK1 |
8 |
Ikt |
CU1 |
|
odpadá |
|
(MUS) |
9 |
Ikt |
CU1 |
|
odpadá |
|
(MUS) |
2. - 3. hod kulturní akce |
|
EP1 |
|
HT1 |
4 |
Aj |
AJ1 |
149 |
spojí |
JKU |
(BAS) |
4 |
Aj |
AJ2 |
149 |
změna |
JKU |
|
|
PO1 |
5. - 6. hod školní akce-kurzy, rauty |
|
AUE3 |
3 |
ODg |
|
238 |
navíc |
JIR |
|
3 |
Obn |
|
|
odpadá |
|
(NOI) |
6 |
ODg |
AU |
|
odpadá |
|
(JIR) |
1. - 2. hod kulturní akce |
|
CK2 |
1 |
CUV |
KČ |
020 |
spojí |
LEN |
(NOI) |
3 |
Aj |
CU |
008 |
navíc |
VAN |
|
3 |
Aj |
|
|
odpadá |
|
(VAN) |
6 |
Cjl |
|
020 |
přesun << |
VRÁ |
z 20.3. 8. hod |
6 |
Ikt |
|
|
odpadá |
|
(KAM) |
7 |
Ikt |
|
|
odpadá |
|
(KAM) |
skup KČ: 2. - 3. hod exkurze |
|
CŘ3 |
3 |
Tech |
|
023 |
navíc |
BAR |
|
3 |
Aj |
|
|
odpadá |
|
(BAS) |
5 |
Tech |
|
023 |
navíc |
ROZ |
|
5 |
Tech |
|
023 |
navíc |
BAR |
|
5 |
Tech |
ŘE |
|
odpadá |
|
(BAR) |
5 |
Tech |
CU |
|
odpadá |
|
(ROZ) |
6 |
ODB |
ŘE |
|
odpadá |
|
(ROZ) |
7 |
ODB |
ŘE |
|
odpadá |
|
(ROZ) |
7 |
Ikt |
CU |
|
odpadá |
|
(VOS) |
8 |
Ikt |
CU |
|
odpadá |
|
(VOS) |
|
EP2 |
3. - 4. hod školní akce-kurzy, rauty |
|
EP3 |
3. - 4. hod školní akce-kurzy, rauty |
|
HT3 |
|
HT4 |
|
IS3 |
5 |
Pčt |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 2. hod |
8 |
Dej |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 3. hod |
5. - 6. hod školní akce-kurzy, rauty |
|
KČ3 |
5 |
STO |
|
025 |
přesun << |
KRU |
z 21.3. 4. hod |
5 |
Aj |
|
|
odpadá |
|
(BAS) |
|
PO2 |
6 |
PRÁ |
|
|
přesun >> |
|
na 22.3. 2. hod |
|
VČ2 |
7 |
Eko |
|
|
odpadá |
|
(NOI) |
1. - 2. hod školní akce-kurzy, rauty |
|
VČ3 |
4 |
Nj |
NJ1 |
266 |
změna |
HRD |
|
5 |
Aj |
AJ2 |
115 |
přesun << |
CIM |
z 6. hod |
5 |
Aj |
AJ1 |
146 |
přesun << |
BKP |
z 6. hod |
5 |
Eko |
|
|
přesun >> |
|
na 15.3. 4. hod |
6 |
Cjl |
|
115 |
přesun << |
PŘÍ |
z 15.3. 5. hod |
6 |
Aj |
AJ2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
6 |
Aj |
AJ1 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
1. - 2. hod školní akce-kurzy, rauty |
|
VČ4 |
4 |
Cjl |
|
109 |
přesun << |
PŘÍ |
z 14.3. 1. hod |
4 |
VS |
|
|
přesun >> |
|
na 14.3. 2. hod |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
CK1
|
Hodina: 2. - 3. hod, Učitel: Vránek Jiří
|
|
PO1
|
Hodina: 5. - 6. hod, Učitel: Mikšíková Foitová Klára
|
|
AUE3
|
Hodina: 1. - 2. hod, Učitel: Jiránková Ivana
|
|
CK2
|
Hodina: 2. - 3. hod, Skupina: KČ, Učitel: Kosobudová Naďa
|
|
EP2
|
Hodina: 3. - 4. hod, Učitel: Musil Petr
|
|
EP3
|
Hodina: 3. - 4. hod, Učitel: Vosolová Renata
|
|
HT3
|
Hodina: 1. - 8. hod, Učitel: Basíková Petra
|
|
IS3
|
Hodina: 5. - 6. hod, Učitel: Žaludová Eva
|
|
VČ2
|
Hodina: 1. - 2. hod, Učitel: Shonová Olga
|
|
VČ3
|
Hodina: 1. - 2. hod, Učitel: Benešová Olga
|
|