Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 115 | učebna č.115
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 13/5
VČ3 AJ2
115
Aj
CIM
VČ3 celá
115
Mat
KUJ
VČ3 celá
115
VS
BEN
VČ1 NJ1
115
Nj
PŘÍ
VČ3 celá
115
Cjl
PŘÍ
VČ3 celá
115
Eko
NOI
Tue 14/5
VČ3 celá
115
Uce
BEN
CK2 KČ
115
STO
KOS
VČ3 celá
115
VS
BEN
VČ3 NJ2
115
Nj
KOF
VČ3 celá
115
Eko
NOI
VČ3 AJ2
115
Aj
CIM
Wed 15/5
VČ1 celá
115
VS
ČER
VČ3 celá
115
Mat
KUJ
VČ3 celá
115
Eko
NOI
VČ3 AJ2
115
Aj
CIM
VČ3 celá
115
Uce
BEN
VČ3 celá
115
Obn
JAD
Thu 16/5
CK1 KČ1
115
Aj
CIM
VČ3 AJ2
115
Aj
CIM
VČ3 NJ2
115
Nj
KOF
VČ3 celá
115
DEM
JAN
VČ3 celá
115
Cjl
PŘÍ
Fri 17/5
VČ3 NJ2
115
Nj
KOF
VČ3 NJ1
115
Nj
KOF
VČ1 celá
115
Cjl
PŘÍ
VČ3 celá
115
Cjl
PŘÍ
VČ3 celá
115
DEM
JAN
VČ3 celá
115
Mat
KUJ
VČ3 celá
115
Obn
JAD
Powered by