Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 146 | multifunkční učebna
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 22/4
VČ3 AJ1
146
Aj
BKP
AE1B AU
146
Aj
CHM
HT2 TOS2
146
TOS
KRU
HT2 TOS2
146
TOS
KRU
HT1 AJ2
146
Aj
JKU
PO2 AJ2
146
Aj
JKU
Tue 23/4
AE1B AU
146
Aj
CHM
AE1B AE
146
Aj
CHM
HT1 AJ2
146
Aj
JKU
IS1 AJ2
146
Aj
JKU
Wed 24/4
CK3 KČ
146
Tech
DVŘ
CK3 KČ
146
Tech
DVŘ
HT4 AJ2
146
Aj
MIČ
CK3 KČ
146
Tech
DVŘ
CK3 KČ
146
Nj
KOF
Thu 25/4
HT4 AJ2
146
Aj
MIČ
AEI2 IN
146
IVK
HEJ
HT1 AJ2
146
Aj
JKU
PO1 AJ1
146
Aj
JKU
Fri 26/4
HT1 AJ2
146
Aj
JKU
IS1 AJ2
146
Aj
JKU
AE1B AE
146
Aj
CHM
HT2 AJ2
146
Aj
MIČ
Powered by