Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 246 | počítačová učebna č. 246
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 22/4
IS4 celá
246
Inf
TUR
IS4 celá
246
Inf
TUR
IS2 celá
246
Inf
TUR
IS2 celá
246
Inf
TUR
HT3 celá
246
Iep
BEN
HT3 IKT1
246
Ikt
VOS
HT3 IKT2
246
Ikt
VOS
Tue 23/4
VČ3 2.VČ
246
CVS
KVA
VČ3 1.VČ
246
CVS
KVA
IS1 PEK1
246
PEK
ČER
KČ2 IKT2
246
Ikt
KAM
KČ2 IKT2
246
Ikt
KAM
Wed 24/4
CŘ2 ŘEZ
246
Ikt
VAJ
KČ1 IKT1
246
Ikt
KAM
IS2 PEK1
246
PEK
PRO
IS2 PEK2
246
PEK
PRO
Thu 25/4
EP1 IKT2
246
Ikt
VOJ
EP1 IKT2
246
Ikt
VOJ
CŘ1 IKT2
246
Ikt
KAM
CŘ1 IKT2
246
Ikt
KAM
Fri 26/4
CK3 celá
246
Ikt
VOS
CK3 celá
246
Ikt
MUS
CK3 celá
246
Ikt
MUS
CK3 celá
246
Ikt
KOV
AE1B AE
246
Ikt
KAM
AE1B AE
246
Ikt
KAM
Powered by