Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 010 | učebna stolničení
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 13/5
CK2 KČ
010
STO
KOS
CK2 KČ
010
STO
KOS
VČ1 NJ2
010
Nj
SHO
CK2 KČ
010
Eko
NOI
CK2 KČ
010
Nj
HRD
Tue 14/5
HT1 TOS1
010
TOS
KRU
HT1 TOS1
010
TOS
KRU
CK1 KČ1
010
STO
KOS
CK1 KČ1
010
STO
KOS
CK1 KČ1
010
STO
KOS
Wed 15/5
CK2 KČ
010
PAV
KRU
CK2 KČ
010
TPP
BRŮ
CK1 KČ1
010
STO
KOS
CK1 KČ1
010
Aj
CIM
CK2 KČ
010
TPP
BRŮ
Thu 16/5
CK2 KČ
010
STO
KOS
CK2 KČ
010
TPP
BRŮ
CK2 KČ
010
Nj
HRD
Fri 17/5
CK2 KČ
010
PAV
KRU
CK1 KČ1
010
Eko
DVŘ
CK2 KČ
010
TPP
BRŮ
CK1 KČ1
010
TPP
DVŘ
CK1 KČ1
010
TPP
DVŘ
Powered by