Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 HT2
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 22/4
144
KUM
DVŘ
144
Cjl
VRÁ
AJ1
144
Aj
CHM
AJ2
105
Aj
MIČ
TOS1
144
TOS
DVŘ
TOS2
146
TOS
KRU
TOS1
144
TOS
DVŘ
TOS2
146
TOS
KRU
144
Zpv
HON
144
Zpv
HON
Tue 23/4
mim
UP
NEM
mim
UP
NEM
mim
UP
NEM
mim
UP
NEM
mim
UP
NEM
Wed 24/4
AJ1
144
Aj
CHM
AJ2
111
Aj
MIČ
144
Mat
VAJ
144
KUM
DVŘ
144
Cjl
VRÁ
144
Mat
VAJ
144
Nj
KOF
VTel
Tv
BKP
VTel
Tv
BKP
Thu 25/4
144
Nj
KOF
144
Mat
VAJ
144
Zsv
VOJ
144
Eko
PIS
144
KUM
DVŘ
AJ1
144
Aj
CHM
AJ2
140
Aj
MIČ
Fri 26/4
144
Eko
PIS
IKT1
047
Ikt
VOS
PEK2
148
PEK
PRO
IKT2
148
Ikt
VOS
PEK1
227
PEK
PIS
144
Cjl
VRÁ
AJ1
144
Aj
CHM
AJ2
146
Aj
MIČ
144
Nj
KOF
Powered by