Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 266 | učebna č.266
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 22/4
EP1 celá
266
Cjl
HRD
EP1 celá
266
Aj
BAS
EP1 celá
266
Eko
VSL
EP1 celá
266
Mat
KAM
EP1 celá
266
Zpv
HON
EP1 celá
266
Zsv
JAD
EP1 celá
266
Zem
JAN
Tue 23/4
EP1 celá
266
Zpv
HON
EP1 celá
266
Mat
KAM
EP1 celá
266
PEK
PIS
Wed 24/4
EP1 celá
266
OBS
VSL
EP1 celá
266
Aj
BAS
EP1 celá
266
Zem
JAN
EP1 celá
266
Nj
HRD
EP1 celá
266
Eko
VSL
Thu 25/4
EP1 celá
266
Cjl
HRD
EP1 celá
266
Dej
MAT
EP1 celá
266
Mat
KAM
VČ3 NJ1
266
Nj
HRD
EP1 celá
266
Aj
BAS
PO1 celá
266
Uce
NOV
Fri 26/4
EP1 celá
266
Dej
MAT
EP1 celá
266
Cjl
HRD
EP1 celá
266
Nj
HRD
EP1 celá
266
OBS
VSL
EP1 celá
266
Obp
FRE
Powered by