Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 Dvořáček Tomáš
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 19/2
HT2 celá
144
KUM
CK1 KČ1
140
TPP
HT2 TOS1
144
TOS
HT2 TOS1
144
TOS
KČ3 celá
025
Tech
Tue 20/2
KČ3 celá
025
Tech
CK1 KČ1
144
Eko
CK1 CU1
039
SUR
CK1 CU1
039
SUR
CK1 CU1
039
SUR
HT3 celá
153
CR
Wed 21/2
CK1 CU1
039
TPP
CK1 KČ1
039
TPP
CK1 CU1
039
TPP
CK1 KČ1
039
TPP
HT2 celá
144
KUM
CK1 CU1
039
SUR
KČ3 celá
025
Tech
KČ3 celá
025
Tech
Thu 22/2
CK1 KČ1
008
TPP
HT2 celá
144
KUM
KČ3 celá
025
Tech
Fri 23/2
HT3 celá
153
CR
CK1 KČ1
010
Eko
CK1 CU1
039
TPP
CK1 KČ1
039
TPP
CK1 CU1
039
TPP
CK1 KČ1
039
TPP
KČ3 celá
025
Tech
Powered by