Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 Musil Petr
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 19/2
VČ2 IKT1
227
Ikt
VČ2 IKT1
227
Ikt
VČ1 IKT1
227
Ikt
VČ1 IKT1
227
Ikt
CŘ3 ŘE
113
Ikt
CŘ3 ŘE
113
Ikt
Tue 20/2
EP2 IKT1
113
Ikt
EP2 IKT1
113
Ikt
CK1 CU1
113
Ikt
CK1 CU1
113
Ikt
Wed 21/2
AUE3 AU
113
Ikt
EP3 celá
230
Ikt
EP3 celá
230
Ikt
Thu 22/2
CŘ3 celá
242
Ikt
VČ1 IKT2
227
Ikt
VČ1 IKT2
227
Ikt
PO2 IKT1
113
Ikt
PO2 IKT1
113
Ikt
Fri 23/2
VČ2 IKT2
227
Ikt
VČ2 IKT2
227
Ikt
AUE3 AU
113
Ikt
PO1 IKT1
113
Ikt
PO1 IKT1
113
Ikt
Powered by