Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Class
Teacher
Classroom
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 PO2
Choose teacher. . .
Baldová Radka Bartoš Štěpán Basíková Petra Bažant Tomáš Benešová Olga Berecká Martina Boháčová Hana Borkovcová Hana Borůvková Hana Brabcová Krešáková Pavla Čanda Jan Černá Libuše Chmelíková Gabriela Chmelíková Renata Cícha Radek Cimpová Dagmar Drtina Jiří Dvořáček Tomáš Färber Stanislav Fau Renata Frejlachová Jana Friedlová Martina Hablowetz Radek Herková Jitka Honsová Helena Hotový Martin Hrdinková Markéta Hrubeš Jan Janda František Jandová Dana Janková Marie Jiránková Ivana Kameníčková Daniela Kofroňová Monika Kofroňová Soňa Kopecký Jan Koranda František Korandová Zuzana Kosobudová Naďa Kouba Petr Koubová Gabriela Krákorová Ivana Krejčíková Monika Krupičková Štěpánka Kubovský Jan Kubů Jitka Kučerová Eva Kvasnicová Julie Lenghardtová Blanka Mácha Miloš Maksová Vladimíra Maršálková Věra Maršík Miroslav Martinová Jindra Matějčková Jana Melenová Jindra Michal Pavel Michálková Lenka Michalovič Lenka Mikolášek Milan Mikšíková Foitová Klára Mixová Sandra Musil Petr Musilová Marta Nekolová Zuzana Nekovář Jan Němečková Marta Nevyhoštěný Zbyněk Nosek Marian Nováková Irena Nováková Jaroslava Nováková Nikola Novotná Daniela Novotná Ivana Petrová Hana Pícha Petr Pistulková Veronika Příběnská Jitka Přívozníková Jana Prošková Ivana Roztočilová Eva Šanderová Ladislava Semrád Petr Shonová Olga Šika Josef Šimák Jan Šitner Jaroslav Šitnerová Dana Špuláková Alena Šťastný Marcel Strnad Tomáš Strouhal Petr Susko Martin Tíkalová Kristýna Turková Kristýna Vaněk Jiří Vaníčková Michaela Vaňková Eva Vosátka Jiří Vosátková Jitka Vosolová Renata Vránek Jiří Žaludová Eva
0
7:00 - 7:45
1
7:50 - 8:35
2
8:45 - 9:30
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:10 - 14:55
9
15:00 - 15:45
10
15:50 - 16:35
Mon 19/2
PO2
Mat
KUJ
PO2
Uce
BEN
PO2
Zsv
JAD
PEK1
242
UP
BEN
PEK2
P4PC
UP
NOV
PEK1
242
UP
BEN
PEK2
P4PC
UP
NOV
AJ1
105
Aj
KRČ
AJ2
146
Aj
JKU
Tue 20/2
PO2
Cjl
VRÁ
PO2
Eko
FRE
AJ1
PO2
Aj
KRČ
AJ2
P4y
Aj
JKU
PO2
Man
FRE
PO2
Mat
KUJ
PO2
PRÁ
FOI
Wed 21/2
AJ1
PO2
KAJ
KRČ
AJ2
P4y
KAJ
JKU
MTel
Tv
ŠŤA
PO2
Cjl
VRÁ
PO2
Mat
KUJ
FF1
113
FF
KOS
PEK2
P4PC
PEK
FRE
Thu 22/2
PO2
Cjl
VRÁ
PO2
Eko
FRE
FF2
113
FF
KOS
PEK1
P4PC
PEK
FRE
MTel
Tv
ŠŤA
AJ1
140
Aj
KRČ
AJ2
266
Aj
JKU
IKT1
113
Ikt
MUS
IKT2
047
Ikt
VOS
IKT1
113
Ikt
MUS
IKT2
047
Ikt
VOS
Fri 23/2
PO2
Cjl
VRÁ
PO2
Mat
KUJ
AJ1
PO2
Aj
KRČ
AJ2
P4y
Aj
JKU
PO2
Eko
FRE
PEK2
148
UP
NOV
PEK1
148
UP
NOV
PEK2
148
UP
NOV
PEK1
148
UP
NOV
Powered by